Wpisy otagowane jako ‘sport’

DPS,integracja,sport,turniej

V TURNIEJ SPORTOWO INTEGRACYJNY

W minionym tygodniu  na terenie Domu Pomocy Społecznej w Pakówce zorganizowano już  po raz piąty TURNIEJ SPORTOWO INTEGRACYJNY. W tegorocznych zmaganiach sportowych zmierzyły się 4 drużyny z zaprzyjaźnionych placówek pomocy społecznej tj. Osieka, Rościsławic, Wronińca i Pakówki.

Czytaj dalej

piłka nożna,piłkarki,piłkarze,sport,turniej,Turniej Tymbarku,Tymbark,XX edycja turnieju,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – informacja prasowa PZPN

Wystartowały zapisy do XX edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - informacja prasowa PZPN

Szanowni Państwo,

przed nami jubileuszowa edycja największego w Europie turnieju dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski.

Czytaj dalej

obiekt,promocja,rekreacja,sport

Promocja obiektów sportowo-rekreacyjnych w miastach i gminach całej Polski

Klub Sportowa Polska zainicjował ogólnopolską akcję, mającą na celu promocję obiektów sportowo-rekreacyjnych w miastach i gminach całej Polski. Celem akcji jest promocja oraz zaprezentowanie obiektów sportowych, którymi można się pochwalić oraz zachęcić do korzystania z ich oferty w najbliższym sezonie wakacji zimowych i letnich 2019.

Czytaj dalej

mistrzostwa,sport,sukces,wicemistrz

Pożegnanie absolwentów

UCZEŃ WICEMISTRZEM KRAJU

W drugiej połowie października w Sosnowcu odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Drugie miejsce w tych zawodach zajął Grzegorz Heinze w kategorii 105, Junior do lat 16.

Czytaj dalej

sport,zawody

KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW

W dniu 2 października br. na rawickim stadionie żużlowym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których startowali uczniowie wszystkich szkół Powiatu Rawickiego.

Czytaj dalej

dzień sportu,impreza sportowa,sport

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

W kalendarzu szkolnym I Liceum Ogólnokształcącego co roku wpisany jest Dzień Sportu. W tym roku składał się z 2 zasadniczych części.  Imprezę rozpoczął mecz w piłkę nożną halową pomiędzy reprezentacją liceum a zawodnikami z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Mały Dworek" w Łaszczynie.

Czytaj dalej

sport

Szkolny Dzień Sportu

W Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyły się sportowe zmagania młodzieży. Uczniowie walczyli o tytuł najbardziej usportowionej klasy biorąc udział w różnorodnych konkurencjach m.in. w rzutach piłkami do celu, piramidzie gimnastycznej, jak również w rajdzie rowerowym. 

Czytaj dalej

KS Sparta,piłka nożna,sport,terner

Spotkanie w Miejskiej Górce w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów

Powiat Rawicki na obiektach sportowych KS Sparta w Miejskiej Górce był gospodarzem kolejnego spotkania w Wielkopolsce w ramach nowego projektu Polskiego Związku Piłki Nożnej - Mobilna Akademia Młodych Orłów. Zadaniem Mobilnej Akademii Młodych Orłów jest wyłapywanie talentów oraz szkolenie piłkarskie dla wszystkich chętnych i zainteresowanych tematem, rodziców, trenerów, nauczycieli WF i animatorów sportu. Szkolenie ma na celu podniesienie świadomości oraz jakości piłkarskiej edukacji wśród lokalnych społeczności.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka,sport,uczniowie,zabawa

DZIEŃ DZIECKA W ZSPT CKU W BOJANOWIE

Kto z nas nie myśli czasem z tęsknotą i rozrzewnieniem o czasach dzieciństwa? Na pewno wielu ma tego typu myśli, wielu z nas dużo by oddało za powrót do tamtych czasów. To jest niestety niemożliwe, ale można obudzić w sobie dziecko, bo każdy z nas ma w sobie pewien dziecięcy pierwiastek.

Czytaj dalej

licealiści,sport,wyjazd

LICEALIŚCI NA NARTACH

Jak co roku grupa młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego  w Rawiczu uczestniczyła w wycieczce sportowo-turystycznej w Korenovie w Czechach. W programie wyjazdu były zajęcia narciarskie na stokach w Tanvaldzie i na Vysokich, gdzie uczniowie jeździli także podczas godzin wieczornych.

Czytaj dalej

przewodnik,publikacja,sport

,,Przewodnik dla młodych sportowców”

,,Przewodnik dla młodych sportowców" - to publikacja przygotowana przez Fundusz Natalii Partyki przy wsparciu ekspertów różnych dziedzin. Została ona stworzona z myślą o młodych ludziach, wchodzących w świat zawodowego sportu.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00