Wpisy otagowane jako ‘wolontariusze’

Szkolny Klub Europejski,wolontariat europejski,wolontariusze

Goście z Gruzji i Francji

Pod koniec ubiegłego roku Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu gościł wolontariuszy z Francji i Gruzji. Tornike Kakalashvili z Gruzji i Michel Buffeteau z Francji przebywają w Polsce już od początku września 2019 roku. Ich wizyta w szkole była możliwa dzięki zaproszeniu wystosowanemu przez Szkolny Klub Europejski i współpracy z Fundacją Centrum Aktywności Twórczej z Leszna.

Czytaj dalej

obsługa,uczniowie,wolontariusze

Wolontariusze nie zawiedli

W minionym tygodniu w Domu Kultury w Rawiczu Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" zorganizowało dla swoich członków zabawę karnawałową. Obsługę gastronomiczną dla 200 gości zapewniły wolontariuszki z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w składzie: Agata Mierzwińska, Weronika Cieśla, Julia Wędlik oraz Zuzia Jelinowska, Ola Dmyterko, Ola Ratajczak i Martyna Starużyk.

Czytaj dalej

konferencja prasowa,szlachetna paczka,wolontariusze

Konferencja Prasowa – rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki

Od początku sierpnia trwa Kampania SuperW - czyli ogólnopolska rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Szukane są osoby w całej Polsce, a szczególnie w naszym regionie, pełne zapału, energii i chcące zmieniać świat na lepsze!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie na Konferencję Prasową, która odbędzie się 22 sierpnia (we wtorek) o godz. 17:00 na leszczyńskim Rynku (przy wejściu do dawnej restauracji ratuszowej).

W konferencji prasowej wezmą udział także liderzy rejonów z Gostynia, Rawicza, Wolsztyna i Leszna. Podczas spotkania poruszone zostaną tematy kampanii SuperW i Inwestora Społecznego, tegorocznych zmian w programie SZLACHETNA PACZKA.

Czytaj dalej

pomoc,wolontariusze

Uczniowie pomagają

Młodzież  ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Zespole  Szkół Zawodowych w Rawiczu wsparła Festyn Charytatywny "Razem Podarujmy Plaster Markowi".

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00