Wpisy otagowane jako ‘zadania’

konkurs,matematyka,zadania

Finanse bez tajemnic

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie po raz kolejny reprezentowali szkołę podczas VII edycji międzyszkolnego konkursu matematycznego "FACHOWIEC" w Krzywiniu.

Czytaj dalej

olimpiada matematyczna,testy,uczniowie,zadania

,,Zostań Pitagorasem”

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu odbyła się Regionalna Olimpiada Matematyczna ,,Zostań Pitagorasem". Wzięło w niej udział 25 uczniów gimnazjów i szkół zawodowych z Leszna, Brzezia, Rydzyny, Wąsosza, Wschowy i Rawicza. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 9 zadań otwartych i 10 zamkniętych. Musieli wykazać się obszerną wiedzą matematyczną. Mieli do zdobycia maksymalnie 27 punktów.

Czytaj dalej

maraton,matematyka,zadania

Pracowite ferie

Początek ferii był bardzo pracowity dla młodzieży z klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, którzy licznie przybyli do szkoły, aby zmierzyć się z zadaniami maturalnymi, z samym sobą i czasem.

Czytaj dalej

marsz,matematyka,rebus,zadania,zawody

XIV Matematyczny Marsz na Orientację – Twardogóra 2016

Początkiem października, w słoneczną sobotę, młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu uczestniczyła  w XIV  Matematycznym Marszu na Orientację. Marsze organizowane są od 2003 roku. Ich celem jest połączenie sportu i rekreacji z matematyką oraz promocją terenów zielonych.

Czytaj dalej

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00