Pożegnanie absolwentów

Uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018

W miniony piątek w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018. Wśród zaproszonych gości  znaleźli się  przedstawiciele rawickich firm, którzy wręczyli uczniom szkoły Stypendia Regionalnej Izby Przemysłowo ? Handlowej.  Wyróżnienia otrzymały uczennice: Dominika Kowalska, Klaudia Marecka, Martyna Doleżał i Wiktoria Tajchert.

Podczas przemówienia Dyrektor szkoły dr Piotr Mosiek omówił najważniejsze przedsięwzięcia służące promocji szkoły w środowisku lokalnym. Uroczysta akademia była też okazją do pożegnania nauczycieli, którzy od września nie będą już pracować w tutejszej szkole. Na zasłużoną emeryturę przeszła Urszula Rosik, zaś księża: Michał Zamelek i Rafał Walid będą pełnić posługę kapłańską w innych miastach.  Dyrekcja, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska podziękowała im za ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie.

Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem.  W tym roku wyróżnionych uczniów było 54. Tytuł Najlepszego Ucznia Technikum w roku szkolnym 2017/2018 przypadł Darii Berus z klasy 1 TB, natomiast Dominika Kowalska z klasy 2 cw została Najlepszym Uczniem Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Dyplomy i podziękowania otrzymali także uczniowie, którzy przez cały rok szkolny aktywnie działali na rzecz innych, wykazywali się  inicjatywą, osiągali sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.  Nagrodzeni zostali także Ci uczniowie, którzy nie opuścili w ciągu całego roku ani jednej godziny lekcyjnej i mieli 100% frekwencję na zajęciach.

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Tagi: , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00