Zaproszenie na bezpłatne webinarium

Zapraszamy na bezpłatne webinarium - "ZUS i PFRON na rzecz  wsparcia osób z niepełnosprawnością" w dniu 23 września 2020 r.  od godziny 11:00 do godziny 12:00, on-line za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. Organizatorzy: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim oraz Oddział Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychHarmonogram spotkania:

11:00 - 11:30 - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim - Rehabilitacja lecznicza w ramach prewencji rentowej ZUS

11:30 - 12:00 - Oddział Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych: wsparcie dla pracodawców w Punktach Kontaktowych PFRON z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemiologicznej, aktualnie realizowane zadania i programy PFRON na rzecz wsparcia osób z niepełnosprawnością oraz kompleksowa rehabilitacja ze środków unijnych szansą na powrót do pracy.

Zgłoszenia do udziału w webinarium przyjmowane są do dnia 21 września 2020 roku, do godz. 12:00 pod adresem e-mail: ewa.eszymankiewicz@zus.pl (w zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który wysłane zostanie zaproszenie z linkiem do spotkania).

Przed rozpoczęciem webinarium należy kliknąć przycisk "Join meeting" (dołącz do spotkania).

Istnieje także możliwość wysyłania pytań do ekspertów. Pytania dotyczące tylko i wyłącznie tematyki spotkania można przysyłać do dnia 21 września 2020 r., do godz. 12:00, na adres e-mail: ewa.eszymankiewicz@zus.pl (organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi podczas webinarium na wybrane pytania).

Będzie także możliwość zadania pytania ekspertom na ogólnodostępnym czacie, jednak pierwszeństwo maja pytania wysłane wcześniej na ww. adres e-mail.

Uczestnicy webinarium, dołączając do wydarzenia wyrażają zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

Tagi: , , , , ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00