"Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.".

Modernizacja Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.

Opublikowano 6 kwietnia 2022, 07:45

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. ogłosił przetarg na zadanie pn. „Modernizacja budynku głównego Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.”.

Zakres prac obejmuje wykonanie parteru budynku głównego szpitala, I piętra oraz  wymiany dachu wraz z instalacją fotowoltaiczną. Na realizację tej inwestycji Powiat Rawicki pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 8 mln zł oraz z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 10,4 mln zł.

Termin składania ofert: 22.04.2022 r. do godz. 09.00