Trwają prace w salach gimnastycznych w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu oraz Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU w Bojanowie

Opublikowano 25 maja 2023, 02:20

Obecnie na obiekcie w Rawiczu trwają prace rozbiórkowe podłoży betonowych w części socjalnej. Trwa montaż konstrukcji stalowej – wzmocnień płatwi stalowych dachu nad salą sportową. Rozebrano posadzkę sportową wraz z legarami, zdemontowano instalacje CO., wodno-kanalizacyjne wraz z białym montażem, instalację oświetleniową sali sportowej i zaplecza socjalnego. Ponadto zdemontowano wyposażenie sali sportowej: drabinki, ławki, obudowy grzejników, wyposażenia szatni. Zdemontowana została stolarka drzwiowa wewnętrzna, rozebrano część trybun żelbetowych i schodów prowadzących na trybuny, rozebrano zabudowy sufitowe w części socjalno-szatniowej. Odcięto instalację wodno-kanalizacyjną i CO od części szkolnej.

Jednocześnie w Bojanowie również trwają intensywne prace, m.in. demontaż posadzki, czy prowadzone są prace na dachu sali.

Projekt pn. „Modernizacja sali gimnastycznej Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie i sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu” realizowany jest w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu w ramach naborów finansowanych ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i budżetu państwa – Programu Rządowy Fundusz Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie internetowej poświęconej projektowi: