Kapsuła czasu, czyli list do przyszłych pokoleń

Opublikowano 21 grudnia 2021, 03:38

W dniu dzisiejszym  odbyła się uroczystość wmurowania kapsuły czasu w powstający budynek warsztatowo-dydaktyczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

W kapsule umieszczone zostały informacje o szkole, o realizowanym obecnie projekcie, zdjęcia uczniów oraz radnych powiatowych. Znalazły się tam również monety oraz drobne przedmioty dla przyszłych pokoleń.

Kapsuła czasu to symboliczny pomost pomiędzy teraźniejszością a przyszłością. Pokazuje, że zarówno pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych w Rawicz, jak i Inwestor – Powiat Rawicki patrzą daleko poza własny horyzont, tworząc warunki rozwoju edukacyjnego następnym pokoleniom, zostawiając pamiątkę lat 20-tych XXI wieku.

Logotyp_UE

Fot. Powiat Rawicki

[widgetkit id=”802″ name=”Galeria – Wpis – Kapsuła czasu, czyli list do przyszłych pokoleń – 21.12.2021″]