?Niebanalnie-zdalnie - realizacja zajęć w czasie pandemii?- zrealizowany w ZSZ w Rawiczu

„Niebanalnie-zdalnie – realizacja zajęć w czasie pandemii”- zrealizowany w ZSZ w Rawiczu

"Niebanalnie-zdalnie - realizacja zajęć w czasie pandemii" realizacją tego projektu zajmował się Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu. Głównym jego celem było wsparcie szkół prowadzących kształcenie z

W okresie od października do grudnia 2020 r.  zakupiono 15 laptopów, które pozwolą na kształcenie zawodowe w trybie zdalnym zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Zaraz po feriach zimowych sprzęt został użyczony 7 nauczycielom oraz 8 uczniom i tym sposobem udało się złagodzić skutki pandemii COVID-19.    

W grudniu 2020 r. grupa 50-ciu nauczycieli ucząca w Technikum (5-letnim) i Branżowej Szkole I Stopnia (3-letniej) Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięła udział  w 3-dniowym szkoleniu wraz z możliwością indywidualnych konsultacji pn: "Czy mnie widać? Czy mnie słychać? Po drugiej stronie ekranu-nauczanie zdalne". Szkolenie miało na celu przybliżyć problemy występujące podczas nauki zdalnej oraz pokazać w jaki sposób je rozwiązywać. Nauczyciele zostali również zapoznani z narzędziami, z których mogą korzystać przy tej formie nauczania.

LOGO projketu

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

 

Tagi: ,

Starostwo Powiatowe w Rawiczu
Budynek A - Rynek 17
Budynek B - Wały Jarosława Dąbrowskiego 2

Sekretariat
tel./fax: 65 546 22 11
sekretariat@powiatrawicki.pl

Punkt Obsługi Interesantów
tel./fax: 65 546 51 14
punktobslugi@powiatrawicki.pl

Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek - piątek 7:00 - 15:00