Wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego

Opublikowano 27 lutego 2024, 12:15

Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu 29 lutego br. (czwartek) o godz. 8.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego.

Tematem posiedzenia będzie:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad Komisji.
  3. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu oraz informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w Powiecie Rawickim.
  4. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie określenia zadań i wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych Powiatowi Rawickiemu na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w roku 2024.
  5. Obwieszczenie Rady Powiatu Rawickiego w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu Uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Rawickiego.
  6. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie wniosku mieszkańców wsi Łaszczyn.
  7. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Rady Powiatu Rawickiego.
  8. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Rady Powiatu Rawickiego.
  9. Wolne głosy i wnioski.
  10. Zakończenie.

Projekt porządku obrad Komisji Rady Powiatu Rawickiego może ulec zmianie.