Wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego

Opublikowano 22 marca 2024, 01:57

Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu 28 marca br. (czwartek) o godz. 8.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego.

Tematem posiedzenia będzie:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad Komisji.
  3. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Pakosław na 2024 rok.
  4. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie dokonania zmiany Uchwały budżetowej na 2024 rok.
  5. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie dokonania zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Rawickiego na lata 2024 – 2034.
  6. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu o stanie bezpieczeństwa Powiatu Rawickiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej za 2023 rok.
  7. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia informacji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rawiczu o stanie bezpieczeństwa sanitarnego w Powiecie Rawickim za 2023 rok.
  8. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania i dokonania oceny działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miejskiej Górce za rok 2023.
  9. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu za rok 2023 wraz z wykazem potrzeb w zakresie pomocy społecznej w Powiecie Rawickim.
  10. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z efektów pracy organizatora rodzinnej pieczy zastępczej w Powiecie Rawickim za rok 2023.
  11. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr VII/59/15 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 18 czerwca 2015 r. w sprawie nadania Statutu dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu.
  12. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z realizacji zaktualizowanej „Strategii Rozwoju Powiatu Rawickiego na lata 2020-2030” za rok 2023.
  13. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie realizacji projektu w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytetu 6 Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działania 6.7 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe – Edukacja włączająca.
  14. Wolne głosy i wnioski.
  15. Zakończenie.

Projekt porządku obrad Komisji Rady Powiatu Rawickiego może ulec zmianie.