Herb powiatu

Wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego

Opublikowano 19 października 2023, 08:46

Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu 26 października br. (czwartek) o godz. 8.30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego.

Tematem posiedzenia będzie:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad Komisji.
  3. Sprawozdanie Kierowników Nadzorów Wodnych z działań podejmowanych na terenie Powiatu Rawickiego.
  4. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie dokonania zmiany Uchwały budżetowej na 2023 rok.
  5. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie dokonania zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Rawickiego na lata 2023–2034.
  6. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i parkowanie pojazdów na parkingach strzeżonych oraz kosztów powstałych w wyniku wydania dyspozycji usunięcia, a następnie odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  7. Sprawozdanie z działalności Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
  8. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Powiatu Rawickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r., poz. 571) na rok 2024”.
  9. Informacja o środkach udzielonych przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu przedsiębiorcom z Powiatu Rawickiego za II półrocze 2022 roku oraz I półrocze 2023 roku.
  10. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania za lata 2021-2022 z realizacji „Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Rawickiego na lata 2021 – 2024”.
  11. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Rawickiego do partnerskiej współpracy z Powiatem Tatrzańskim.
  12. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LV/426/23 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 30 marca 2023 r. w sprawie określenia zadań i wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych Powiatowi Rawickiemu na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w roku 2023.
  13. Wolne głosy i wnioski.
  14. Zakończenie.

Projekt porządku obrad Komisji Rady Powiatu Rawickiego może ulec zmianie.