Wydział Oświaty, Promocji i Rozwoju

Numery telefonów:
tel. 65 546 5128 – Naczelnik

email: oswiata@powiatrawicki.pl

Wydział Oświaty, Promocji i Rozwoju zajmuje się organizacją powiatowych jednostek oświatowych, prowadzi sprawy z zakresu kultury, sportu, ochrony zdrowia, promocji powiatu, współpracy zagranicznej, współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami oraz sprawuje nadzór nad działalnością stowarzyszeń i fundacji.

Wykaz spraw do załatwienia wraz z opisem i wzorami druków

WO-1 Wpis do ewidencji szkoły niepublicznej, placówki oświatowej niepublicznej.

Zgłoszenie

Zobowiązanie

WO-2 Kierowanie dzieci i młodzieży do:- szkół specjalnych,- specjalnych ośrodków wychowawczych dla dzieci i młodzieży wymagających stosowania specjalnej organizacji nauki, metod pracy i wychowania,- młodzieżowych ośrodków socjoterapii.

Wniosek

WO-3 Nadawanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Rawicki:

Zaświadczenie

WO-4 Wydawanie zaświadczenia o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych:

Opis usługi

WO-5 Przyznanie pomocy zdrowotnej dla nauczycieli lub byłych nauczycieli ze szkół i placówek dla których Powiat Rawicki jest organem prowadzącym:

Oświadczenie o dochodach

Oświadczenie – zgoda na przetwarzania danych osobowych

Wydziały, formularze i wnioski: