Przegląd taneczny

I Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży z Powiatu Rawickiego

Opublikowano 14 czerwca 2023, 08:22

4 czerwca br. odbył się I Przegląd Taneczny skierowany dla dzieci i młodzieży z powiatu rawickiego skierowany do zespołów tanecznych działających w naszym terenie. W Przeglądzie udział wzięło blisko 400 Tancerzy w wieku od 3 do 20-stego roku życia.

Na scenie zaprezentowały się zespoły:

– ANIMA działający przy Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie;

– Mażoretki CORDA działający przy Dom Kultury w Rawiczu;

– Akademia Baletu Balerina Poznań działający przy Dom Kultury w Rawiczu;

– PAKA działająca przy Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu;

– PERFEKT działający przy Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności w Miejskiej Górce;

– Przedszkole nr 1 Akademii Króla Stasia w Rawiczu przygotowane przez Szkołę Tańca Ka-Dance z Rawicza;

– Niepubliczne Przedszkole „Kraina Radości” w Sierakowie przygotowane przez Szkołę Tańca Ka-Dance w Rawiczu;

– Szkoła Tańca Ka-Dance w Rawiczu.

Podczas Przeglądu dzieci prezentowały się w czterech kategoriach wiekowych:

– do 7 lat

– 8-10 lat

– 11-14 lat

– 15+

Każdy Uczestnik otrzymał dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Rawiczu pamiątkowe medale oraz każdy instruktor/opiekun grupy otrzymał zestaw upominków ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu. Ponadto dzieci zostały poczęstowane batonikami i napojami.

fot. Organizatorzy Przeglądu