PZD

Podjęto pierwsze kroki do przebudowy drogi powiatowej do Zielonej Wsi

Opublikowano 20 grudnia 2023, 01:41

W październiku br. Powiat Rawicki – Powiatowy Zarząd Dróg w Rawiczu podpisał umowę na opracowanie karty informacyjnej przedsięwzięcia wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: ,,Przebudowie drogi wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego na drodze powiatowej nr 5485P i 5486P od skrzyżowania z drogą powiatową nr 5484P do miejscowości Zielona Wieś”.

Dokument ten posłużyć ma w przyszłości do uzyskania zezwolenia na realizację inwestycji drogowej, które będzie poprzedzone opracowaniem dokumentacji budowlano-wykonawczej dla niniejszego zadania. Opracowanie wykona Firma Jakub Starczewski STARPROJEKT za cenę: 40.000,00 zł. brutto, w terminie do dnia 30.11.2024 r. Zadanie jest finansowane przez Powiat Rawicki i Gminę Rawicz w kwocie po 20.000,00 zł każdy.

fot. PZD w Rawiczu