Wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego

Posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego

Opublikowano 26 lipca 2024, 09:41

Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu 1 sierpnia br. (czwartek) o godz. 8.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Powiatu Rawickiego.

Tematem posiedzenia będzie:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad Komisji.
  3. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie sprostowania oczywistej omyłki pisarskiej w Uchwale Nr II/16/24 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 23 maja 2024 r. w sprawie dokonania zmiany Uchwały budżetowej na 2024 rok.
  4. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie dokonania zmiany Uchwały budżetowej na 2024 rok.
  5. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie dokonania zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Rawickiego na lata 2024 – 2034.
  6. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie przyznania dotacji celowej z budżetu Powiatu Rawickiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
  7. Zaopiniowanie projektu Uchwały w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargę na Uchwałę Rady Powiatu Rawickiego z 23 grudnia 2021 r. Nr XXXIX/316/21 w sprawie ustalenia wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych.
  8. Wolne głosy i wnioski.
  9. Zakończenie.

Projekt porządku obrad Komisji Rady Powiatu Rawickiego może ulec zmianie.

Przewodniczący Rady

(-) Maciej Jagodziński