Komunikat

Remont WTZ – projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano 23 września 2024, 09:44

Powiat Rawicki informuje, że w ramach realizacji „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze F (pomoc na utworzenie warsztatów terapii zajęciowej oraz przeciwdziałanie degradacji infrastruktury istniejących warsztatów terapii zajęciowej) w 2024 r. otrzymał wsparcie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację projektu pn. „Remont WTZ”.

Wysokość dofinansowania: 135.300 zł

Całkowita wartość zadania: 168.300 zł

Projekt realizuje: Stowarzyszenie Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miejskiej Górce na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej im. O. Euzebiusza Huchrackiego w Miejskiej Górce, ul. Szkolna 1, 63-910 Miejska Górka.

Zakres rzeczowy projektu: m.in. remont elewacji z wymianą stolarki, remont klatki schodowej, łazienki wraz z pomieszczeniem socjalnym, osuszanie ścian.

Termin zakończenia projektu: 31-05-2025r.

UMOWA nr WRR/000531/15/D z dnia 18-09-2024 r. o realizację przez samorząd powiatowy „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze F.