Wyróżnieni sportowcy i trenerzy oraz Rada Powiatu Rawickiego

Starosta Rawicki wyróżnił sportowców i trenerów

Opublikowano 26 września 2024, 11:49

W dniu 26 września br. podczas VI Sesji Rady Powiatu Rawickiego wręczono nagrody finansowe dla zawodników oraz trenerów wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Adam Sperzyński Starosta Rawicki postanowił uhonorować: Franciszka Woźniaka za osiągnięcia sportowe, w szczególności za zajęcie 7 miejsca w kategorii U16 62 kg podczas Mistrzostw Europy Ju-Jitsu w Pitesti; Zofię Wawrzyniak za osiągnięcia sportowe, w szczególności za zajęcie 3 miejsca w kategorii U16 57 kg podczas Mistrzostw Europy Ju-Jitsu w Pitesti; Joannę Mosiek za osiągnięcia sportowe, w szczególności za zajęcie II miejsca w Halowych Mistrzostwach Polski U23 w trójskoku w Toruniu oraz IV miejsca w Międzypaństwowym Meczu U23 w konkurencji trójskoku w Krakowie; Oliwiera Frąckowiaka za osiągnięcia sportowe, w szczególności za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Europy U18 w Bańskiej Bystrzycy w sztafecie szwedzkiej mężczyzn.

Ponadto: Pana Michała Łysiaka, Pana Arnolda Ratajskiego i Pana Kornela Ratajskiego za osiągnięcia trenerskie w Ju-Jitsu Sportowym, a w szczególności za wyniki sportowe zawodników Franciszka Woźniaka i Zofii Wawrzyniak, a także Panią Aldonę Świtała za osiągnięcia trenerskie, a w szczególności za wyniki sportowe zawodników Joanny Mosiek i Oliwiera Frąckowiaka.

Gratulujemy!