Herb powiatu

VI Sesja Rady Powiatu Rawickiego

Opublikowano 20 września 2024, 12:31

Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu  26 września br. (czwartek) o godz. 09.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbędzie się VI Sesja Rady Powiatu Rawickiego.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów z III, IV i V Sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty Rawickiego z działalności Zarządu Powiatu Rawickiego w okresie międzysesyjnym.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie Uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Rawickiego.
  7. Podjęcie Uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LXVIII/500/24 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 28 marca 2024 r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Pakosław na 2024 rok.
  8. Podjęcie Uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XXII/169/16 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 27 października 2016 r. w sprawie powierzenia zadania polegającego na sprzątaniu ulic miasta Rawicza w ciągach ulic powiatowych.
  9. Podjęcie Uchwały w sprawie dokonania zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Rawickiego na lata 2024 – 2034.
  10. Podjęcie Uchwały w sprawie dokonania zmiany Uchwały budżetowej na 2024 rok.
  11. Podjęcie Uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LXVI/496/24 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 29 lutego 2024 r. w sprawie określenia zadań i wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych Powiatowi Rawickiemu na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w roku 2024.
  12. Podjęcie Uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych.
  13. Sprawozdanie z realizacji rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Rawickiego za I półrocze 2024 roku.
  14. Wolne głosy i wnioski.
  15. Zakończenie.

Przewodniczący Rady

(-) Maciej Jagodziński

Rawicz, dnia 20 września 2024 r.