komisja

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego

Opublikowano 21 lutego 2024, 10:51

W dniu 20 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego.

Spotkaniu przewodniczył Adam Sperzyński Starosta Rawicki. W posiedzeniu udział wzięli członkowie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz zaproszeni goście. Podczas posiedzenia, członkowie Komisji zapoznali się z sprawozdaniem z działalności Komendanta Powiatowego Policji i informacją o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w powiecie rawickim, którą przedstawił Komendant Powiatowy Policji w Rawiczu podisnp. Roman Bruss.

W posiedzeniu Komisji udział wziął również Tomasz Paczkowski – prezes zarządu Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp z o. o. Przedstawił informację o pomocy medycznej udzielanej mieszkańcom powiatu przez Szpital Powiatowy w Rawiczu oraz o realizowanych przedsięwzięciach w rawickiej lecznicy.

Posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego odbywają się cyklicznie, zgodnie z przyjętym Planem, na których omawiane są kwestie dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Rawickiego.