Komisja

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego

Opublikowano 9 maja 2023, 01:56

W dniu 9 maja 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Rawickiego. Spotkaniu przewodniczył Pan Adam Sperzyński Starosta Rawicki.

W posiedzeniu udział wzięli członkowie Komisji oraz zaproszeni goście.

Tematyka posiedzenia była następująca:

1. Informacja Kierownika Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Lesznie o stanie bezpieczeństwa pracy w powiecie rawickim, którą przedstawił Pan Arkadiusz Jaraczewski – Kierownik Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Lesznie.
  2. Informacja z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów,  która została przedstawiona przez  Panią Honoratę Biernat – Powiatowego Rzecznika Konsumentów.
  3. Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii o stanie bezpieczeństwa weterynaryjnego na terenie powiatu rawickiego. Informację przedstawiła Pani Dominika Kmet – Powiatowy Lekarz Weterynarii.
  4. Ocena bezpieczeństwa budowlanego w powiecie, którą przedstawił Pan Paweł Moryson – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.