Zostań Pitagorasem - Olimpiada Matematyczna

Zostań Pitagorasem – Regionalna Olimpiada Matematyczna w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu

Opublikowano 22 maja 2024, 08:22

W dn. 21 maja br. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu odbyła się Regionalna Olimpiada Matematyczna „Zostań Pitagorasem”. Wzięli w niej udział uczniowie z Brzezia, Rydzyny, Leszna, Żmigrodu i Rawicza. Duży sukces odnieśli uczniowie rawickiej szkoły – Mikołaj Leśniarek – III miejsce na poziomie szkoły podstawowej i Krzysztof Przewoźny – III miejsce na poziomie szkoły branżowej.

Powiat Rawicki jako organ prowadzący szkołę, był współorganizatorem wydarzenia. Na konkursie obecna była Pani Katarzyna Łęcka, Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji i Rozwoju, która wręczała również nagrody. Zdolnym uczniom składamy gratulacje!