Turniej piłki ręcznej

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rawiczu zwycięzcą turnieju w piłce ręcznej chłopców

Opublikowano 2 marca 2023, 09:23

W dn. 28 lutego br. w Pakosławiu odbył się Finał Powiatu Rawickiego w piłce ręcznej Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców. Wśród startujących zespołów znalazły się drużyny z Pakosławia, Chojna, Sierakowa, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Rawiczu, Bojanowa i Konar.

Po zaciętej rywalizacji w finale zmierzyły się ze sobą drużyny ze Szkoły Podstawowej w Pakosławiu oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Rawiczu. Mecz zakończył się remisem (2:2), wobec czego o wyniku zdecydowały rzuty karne. Ostatecznie po „jedenastkach” wynikiem 2:1 górą okazali się być uczniowie z ZSP nr 2 w Rawiczu, którzy jednocześnie awansowali do etapu rejonu leszczyńskiego.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZSP nr 2 Rawicz

2. Pakosław

3. Sierakowo

4. Bojanowo

5. Chojno

6. Konary

Warto nadmienić, że sędziami głównymi byli: Przemysław Demut, Jacek  Lewandowski

fot. organizatorzy turnieju