patron

Dzień Patrona w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU im. Powstańców Wielkopolskich w Bojanowie

Opublikowano 15 stycznia 2024, 03:35

Z okazji Dnia Patrona szkoły zorganizowano akademię, na której wśród gości znaleźli się: członek Zarządu Powiatu Rawickiego Wiesław Ceglarek, Burmistrz Bojanowa Maciej Dubiel, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie Małgorzata Świątek, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Gościejewicach Anna Ratajczak, sekretarz Towarzystwa Koleżeńskiego Bojanowiaków Maciej Kąpielski i przewodnicząca Rady Rodziców Paulina Wolsztyniak.

W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody uczniom:

– za udział w konkursie „Rolnictwo na wesoło”;

– za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w ub. roku szkolnym;

– za zaangażowanie w życie szkoły, postawę koleżeństwa i aktywność w TKB, uczniowi Adamowi Turbańskiemu.

Niespodzianką był prezent zakupiony przez Towarzystwo Koleżeńskie Bojanowiaków, czyli komputer z drukarką, przekazany na ręce Dyrektor szkoły Lucyny Kotlarczyk-Zioło, który będzie służył nauczycielom w pokoju nauczycielskim.

Po zakończeniu części oficjalnej wysłuchano występu artystycznego.

fot. ZSPT CKU w Bojanowie