forum

I Wielkopolskie Samorządowe Forum Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Rawickiego

Opublikowano 18 stycznia 2024, 08:51

17 stycznia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się I Wielkopolskie Samorządowe Forum Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Rawickiego.

W spotkaniu brali udział m.in. Krzysztof Grabowski Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Zofia Szalczyk Radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Adam Sperzyński Starosta Rawicki, a także dyrektorzy departamentów UMWW czy włodarze gmin Powiatu Rawickiego.

Uczestniczący w Forum mogli poszerzyć swoją wiedzę wsłuchując się w inspirujące wykłady dotyczące funkcjonowania KGW, a także przybliżające programy i rodzaje wsparcia, z jakich mogą korzystać Koła.

Na zakończenie wydarzenia wystąpiła utalentowana wokalistka Magdalena Zamoroka wraz z gitarzystą Przemysławem Maćkowiakiem.