IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Opublikowano 18 grudnia 2023, 10:56

IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klubów sportowych z powiatu rawickiego odbył się 10 grudnia br. Stowarzyszenie „Razem w Powiecie” ze wsparciem Starostwa Powiatowego w Rawiczu zorganizowało w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu coroczny turniej dla młodych adeptów piłki nożnej z rocznika 2015 i młodszych. W sportowej rywalizacji wzięło udział 9 drużyn i blisko 100 zawodników.

Oprócz dobrej, piłkarskiej zabawy, organizatorzy przygotowali dla uczestników pamiątkowe medale, poczęstunek i okolicznościowe nagrody.

W turnieju zagrały następujące drużyny: LZS Szkaradowo, Sarnowianka Sarnowa, LPFA Rawicz, AP Młoda Rawia, Sparta Miejska Górka, Akademia Piłkarska Reissa Rawicz, BAF Bojanowo, Orla Jutrosin, Awdaniec Pakosław.

fot: Mariusz Suchanecki, Marek Heinze