KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OBSŁUGI INTERESANTÓW W WYDZIALE KOMUNIKACJI I DRÓG STAROSTWA POWIATOWEGO W RAWICZU

Opublikowano 3 lipca 2023, 11:25

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym sezonem urlopowym, w miesiącach lipcu i sierpniu wydłużeniu ulec mogą terminy oczekiwania na załatwienie spraw związanych z rejestracją pojazdów.

Jednocześnie przypominamy, że od dnia 1 lipca 2023 r. przywrócony został trzydziestodniowy termin na zgłoszenie zbycia/nabycia pojazdu oraz rejestrację pojazdu sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

W przypadku braku możliwości zgłoszenia tego faktu w Wydziale Komunikacji i Dróg prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 65 545 32 99.

Niedopełnienie, bowiem tego obowiązku skutkować będzie nałożeniem kary finansowej.