LXVIII Sesja Rady Powiatu Rawickiego

LXI Sesja Rady Powiatu Rawickiego

Opublikowano 19 października 2023, 10:53

Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego informuje, że w dniu 26 października br. (czwartek) o godz. 11.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Rawiczu odbędzie się LXI Sesja Rady Powiatu Rawickiego.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z LX Sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty Rawickiego z działalności Zarządu Powiatu Rawickiego w okresie międzysesyjnym.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie Uchwały w sprawie dokonania zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Rawickiego na lata 2023-2034.
  7. Podjęcie Uchwały w sprawie dokonania zmiany Uchwały budżetowej na 2023 rok.
  8. Podjęcie Uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i parkowanie pojazdów na parkingach strzeżonych oraz kosztów powstałych w wyniku wydania dyspozycji usunięcia, a następnie odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  9. Podjęcie Uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Powiatu Rawickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2023 r., poz. 571) na rok 2024”.
  10. Podjęcie Uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu uchwały Rady Powiatu Rawickiego w sprawie przyjęcia sprawozdania za lata 2021-2022 z realizacji „Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Rawickiego na lata 2021-2024”.
  11. Podjęcie Uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Rawickiego do partnerskiej współpracy z Powiatem Tatrzańskim.
  12. Podjęcie Uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LV/426/23 Rady Powiatu Rawickiego z dnia 30 marca 2023 r. w sprawie określenia zadań i wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych Powiatowi Rawickiemu na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w roku 2023.
  13. Informacja Przewodniczącego Rady o oświadczeniach majątkowych złożonych przez radnych Rady Powiatu Rawickiego.
  14. Wolne głosy i wnioski.
  15. Zakończenie.