otwarcie

Otwarcie pomieszczeń nowej Centralnej Sterylizatorni

Opublikowano 11 października 2023, 07:33

W dniu 10 października br. odbyło się uroczyste otwarcie pomieszczeń nowej Centralnej Sterylizatorni.

Otwarcie Centralnej Sterylizatorni jest jednocześnie zakończeniem zadania nr 2 pn. „Prace modernizacyjno-adaptacyjne celem dostosowania pomieszczeń na potrzeby Centralnej Sterylizatorni” do projektu pod nazwą „Realizacja działań naprawczych w kontekście pandemii COVID-19 w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o.”

W tym projekcie lecznica pozyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w wysokości 2.195.292,93 zł oraz Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w wysokości 1.521.529,00 zł. Wkład własny Szpitala wyniósł 1.494.707,07 zł.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Paulina Stochniałek – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Starosta Rawicki Adam Sperzyński, Tomasz Paczkowski – Prezes Zarządu, Ewa Kaźmieruk – Wiceprezes Zarządu oraz Gabriela Iwko – Kierownik Centralnej Sterylizacji.