Projekt „Standardy obsługi inwestora…” zakończony

Opublikowano 21 czerwca 2023, 02:49

20 czerwca br. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego zorganizowano uroczyste wręczenie certyfikatów, co stanowiło podsumowanie trwającego prawie 2 lata projektu „Standardy obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (JST) województwa wielkopolskiego”. Certyfikaty wręczał Pan Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Starostwo Powiatowe w Rawiczu uczestniczyło w obu etapach projektu wraz ze 130 samorządami. Najwyższe standardy obsługi inwestora wdrożyło 65 z nich.

W imieniu Adama Sperzyńskiego Starosty Rawickiego certyfikat potwierdzający wdrożenie standardów obsługi inwestora w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odebrała Anna Siecla, inspektor w Wydziale Oświaty, Promocji i Rozwoju.

Projekt był finansowany z Funduszy Europejskich w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego