Czcionka

Kontrast

Tłumacz języka migowego
Samoobrona

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku”. Zapisz się na bezpłatne treningi

Opublikowano 29 czerwca 2023, 10:02

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. W Rawiczu szkolenia z doświadczonymi żołnierzami–instruktorami odbędą się w dniach 5-6 sierpnia br. w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. Każda z uczestniczek po szkoleniu otrzyma certyfikat.

Żołnierze–instruktorzy nauczą podstawowych zasad codziennego bezpieczeństwa, sposobów wykrywania oraz unikania zagrożeń. Pokażą techniki walki przydatne w niebezpiecznych sytuacjach. To okazja dla wszystkich chętnych pań, aby pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się podstaw umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej. Uczestniczki będą miały także okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę nt. zasad udzielania pierwszej pomocy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o kontakt z Panią kpt. Kamilą Staśkiewicz wyznaczoną do rejestracji – tel. 529 720 056, 695 652 703 lub e-mailowo k.staskiewicz@ron.mil.pl