Czcionka

Kontrast

Tłumacz języka migowego
Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Opublikowano 28 sierpnia 2023, 12:15

Departament Edukacji i Nauki serdecznie zaprasza do składania wniosków o Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2023.

Stypendium w kategorii „Uczeń” ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia, gratyfikującego uczniów, którzy osiągnęli znaczący sukces związany z nauką. Jest przyznawane uczniom uczącym się w szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa wielkopolskiego oraz absolwentom tych szkół kończącym naukę w roku składania wniosku.

Stypendium w kategorii „Student” ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia gratyfikującego studentów, którzy osiągnęli znaczący sukces związany z nauką. O stypendium mogą ubiegać się studiujący w uczelniach na terenie województwa wielkopolskiego studenci i absolwenci, kończący uczelnię w roku składania wniosku kierunków z dziedziny nauk humanistycznych, inżynieryjno-technicznych, medycznych i nauk o zdrowiu, rolniczych, społecznych, ścisłych i przyrodniczych, nauk teologicznych i sztuki.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej https://www.umww.pl/stypendia-naukowe-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego

Wnioski można składać od 1 września do 20 października br.

Tagi: