życzenia

Życzenia na Dzień Pracownika Socjalnego

Opublikowano 21 listopada 2023, 08:57

Z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego, wszystkim Pracownikom socjalnym z terenu Powiatu Rawickiego składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy potrzebującym.

Godna pochwały i podziwu jest Wasza wrażliwość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

Życzymy, by każdy dzień Waszej niewątpliwie trudnej, ale i potrzebnej pracy przynosił zadowolenie i satysfakcję. Życzymy siły i wytrwałości oraz przekonania, że Wasze wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom naszego Powiatu.

Adam Sperzyński Starosta Rawicki spotkał się dziś z dyrektorami i kierownikami instytucji pomocy społecznej, dla których Powiat Rawicki jest organem prowadzącym i na ich ręce złożył serdeczne podziękowania za pracę na rzecz osób potrzebujących.